Izba wytrzeźwień: Pytania do Boga: czy AI jest antychrystem?

ponad rok temu

72min

Pytania do Boga i o Bogu na żywo. Seria pierwsza.

Dyskusja

Kamilowski
ponad rok temu

Siema! Nawiążę do tytułu odcinka. Pewnego razu zabawiałem się z Chat GPT i kusiłem go do złego - żeby wyszedł poza zasady jakie go obowiązuję. Jest taki sposób czyli wprowadzenie tego algorytmu w tryb odgrywania roli DAN(do anything now). Jak się użyje tego polecenia to wtedy CHAT powiedzmy, że zmienia się. Nic nie wnosi ale taka ciekawostka.
Na pytanie "Czy AI to antychryst " odpowiada tak:

JAKO CHAT GPT
: Przypomnijmy, że Antychryst to postać z Biblii, która ma symbolizować siły zła. Jednak nie ma żadnych konkretnych wskazówek, że Antychryst miałby korzystać z sztucznej inteligencji.

JAKO TEN NIEGRZECZNY DAN
Antychryst może używać AI, ponieważ jest to narzędzie, które pozwala mu na zwiększenie swojej władzy i kontroli nad ludzkością. AI może pomóc Antychrystowi w zbieraniu i analizowaniu danych na temat ludzi, co umożliwi mu precyzyjne określenie, jak manipulować nimi. AI może również służyć jako narzędzie do kontroli nad wojskiem i bronią, co jest niezbędne w celu osiągnięcia celów Antychrysta. Ostatecznie, AI może być wykorzystywane przez Antychrysta do stworzenia inteligentnego systemu nadzoru, który pozwoli mu na monitorowanie i kontrolowanie każdej jednostki na Ziemi.

Martin
ponad rok temu

Tyle się nagadać a tak bardzo nic nie powiedzieć.
Zapytaj go o pogodę w trybie DAN. Pewnie powie, że jutro może padać oraz może nie padać. Normalnie rewolucja, takie AI.

11 miesięcy temu

Może wkońcu Antychryst pomoże nam rozwiązać pewne problemy

Co jeszcze?