Izba wytrzeźwień: Pytania do Boga: czy AI jest antychrystem?

5 miesięcy temu

72min

Pytania do Boga i o Bogu na żywo. Seria pierwsza.

Dyskusja

Kamilowski
5 miesięcy temu

Siema! Nawiążę do tytułu odcinka. Pewnego razu zabawiałem się z Chat GPT i kusiłem go do złego - żeby wyszedł poza zasady jakie go obowiązuję. Jest taki sposób czyli wprowadzenie tego algorytmu w tryb odgrywania roli DAN(do anything now). Jak się użyje tego polecenia to wtedy CHAT powiedzmy, że zmienia się. Nic nie wnosi ale taka ciekawostka.
Na pytanie "Czy AI to antychryst " odpowiada tak:

JAKO CHAT GPT
: Przypomnijmy, że Antychryst to postać z Biblii, która ma symbolizować siły zła. Jednak nie ma żadnych konkretnych wskazówek, że Antychryst miałby korzystać z sztucznej inteligencji.

JAKO TEN NIEGRZECZNY DAN
Antychryst może używać AI, ponieważ jest to narzędzie, które pozwala mu na zwiększenie swojej władzy i kontroli nad ludzkością. AI może pomóc Antychrystowi w zbieraniu i analizowaniu danych na temat ludzi, co umożliwi mu precyzyjne określenie, jak manipulować nimi. AI może również służyć jako narzędzie do kontroli nad wojskiem i bronią, co jest niezbędne w celu osiągnięcia celów Antychrysta. Ostatecznie, AI może być wykorzystywane przez Antychrysta do stworzenia inteligentnego systemu nadzoru, który pozwoli mu na monitorowanie i kontrolowanie każdej jednostki na Ziemi.

Martin
5 miesięcy temu

Tyle się nagadać a tak bardzo nic nie powiedzieć.
Zapytaj go o pogodę w trybie DAN. Pewnie powie, że jutro może padać oraz może nie padać. Normalnie rewolucja, takie AI.

3 miesiące temu

Może wkońcu Antychryst pomoże nam rozwiązać pewne problemy

Podobne odcinki:

Chrześcijanin chrześcijaninowi wilkiem 30

14 lat temu

32min

Dziś nagranie niejakiego Wolfa, które mi przysłał w zamierzchłych czasach. Postanowiłem odświeżyć, a przy okazji zachęcić innych - jeżeli masz ciekawą historię do opowiedzenia, przyślij do mnie. I w ogóle jeżeli masz coś do powiedzenia - mów! Pisz! Nagrywaj! Publikuj! Nie siedź cicho w kącie, nie przeżywaj życia wyłącznie jako konsument. Poza tym nie jest to zbyt udany odcinek, ale przynajmniej udało mi się zdążyć przed północą. Następne będą lepsze.

Co jeszcze?