Dzień Kobiet: Zapowiedź drugiego sezonu

9 miesięcy temu

3min

Wracamy po wakacyjnej przerwie i z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy drugi sezon podcastu Dzień Kobiet! W tym sezonie szykuje się dwie zmiany. Po pierwsze chcemy do programu zapraszać gości, dlatego co jakiś czas zobaczycie nas w szerszym gronie. Po drugie odcinki będą teraz publikowane co dwa tygodnie, w środę o 17:00. Jak zawsze, oglądać możesz na youtube, a słuchać możesz na spotify, deezer i google podcasts. Jeśli chcesz zaproponować temat odcinka lub zgłosić się jako gość programu, to napisz do nas na: karolina@odwyk.com dominika@odwyk.com

Dyskusja

Lukszmar
8 miesięcy temu

Super :-).

Lukszmar
8 miesięcy temu

To ja od razu podrzucę pomysł na odcinek. Pewnie słyszałyście o niedawnej aferze z YouTuberami, którzy pisali sprośne rzeczy do bardzo młodych kobiet i spotykali się z nimi. Tak, więc może warto podyskutować o tym czy to jest spoko czy nie, że starszy mężczyzna (w tym dużo starszy) pisze do młodszej kobiety (w tym jakieś sprośne rzeczy) i chce wejść z nią w jakiś związek. Chodzi tu też o dziewczyny, które mają poniżej 15 roku życia. Jak się na to zapatrujecie? Co jeśli np wasza 13 lub 14-letnia córka zakochałaby się w starszym mężczyźnie (20 lat, 30 lat, 40 lat) i chciałaby się z nim spotykać? Akceptowałbyście to czy nie? Zakazałbyście kontaktu czy nie? Wezwałbyście policje czy nie? Co byście zrobiły ogólnie w takiej sytuacji? A gdyby córka miała 12 lat lub 11 lat? W ogóle uważacie, że obecne prawo w Polsce odnośnie tego tematu jest ok czy nie (wszelkie relacje o charakterze seksualnym z osobami poniżej 15 roku życia są traktowane jak pedofilia i są ścigane z urzędu)? W ogóle jak najlepiej chronić swoje dzieci przed rzeczywistą pedoflią? Czy warto doradzać młodym ludziom brak kontaktów seksualnych do ukończenia 18 roku życia? Myślicie, że posłuchają? A może nawet do ślubu? :-)

Karola
8 miesięcy temu

Z nirktórymi tematami czekamy, aż złapiemy chęć lub odwagę lub potrzebę lub coś takiego.

Lukszmar
8 miesięcy temu

Spoko, rozumiem :-).

Podobne odcinki:

Bo scriptura była za sola... 108

13 lat temu

45min

Odcinek o trzech różnych podejściach do Boga, Biblii i kościoła. O zasadzie Sola Scriptura i o powiązaniu między pośrednikiem a jego odpowiedzialnością.

Co jeszcze?