Zawiść, zazdrość i depresja

17 lat temu

Maraton trwa

Zostało odcinki do końca.
30min

O tym, że porównujemy się z innymi, wyciągamy (pochopne) wnioski i co z tego wynika. O tym, że porównywać się będziemy, bo to naturalne, i że zawsze będą lepsi, zawsze będą gorsi, no i właściwie co z tego?

Dyskusja

Jola i Łukasz
7 lat temu

Pracowałam nad tym by jej nie było... a jednak do cholery jej przebłyski się pojawiały w najtrudniejszych i to w Twoim języku również najtrudniejszych relacjach.... :) A mej pracy nad tym faceci i tak nie do końca docenili.... Słuchamy Cię dalej... :)

Potencjan Bratnicki
7 lat temu

Kaina ofiara nie zakryła zjedzonego owocu banana bez nasienia, nie dla was dla zwierząt (Rdz 1,29-30) W jego obrazie holograficznym i w całym uniwersum holograficznym, krwawą ofiarę-nośnik informacji w zastępstwie śmierci człowieka-źródło falowych zakłóceń w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji ze wzechinformacją we wszechinformacji- informacja dla całości i o całości rodzajów informacji (Rdz 4,2-7)

Zbyšek Kielbása (Česka Mafiá)
7 lat temu

+Potencjan Bratnicki

Nic nie zrozumiałem więc zakładam, że to bardzo mądre.
Popieram i zgadzam się w 100%

Potencjan Bratnicki
7 lat temu

"Po niejakim czasie" Czyli po upływie określonego czasu, w którym Kain - ukształtowany funkcjonalnie wewnętrznie i zewnętrznie rodzaj informacji w formie energetycznej, we wzajemnych oddziaływaniach informacyjnych ze wszechinformacją, czyli informacja dla całości i o całości. Ukończył wzrost i rozwój ukształtowanych wewnętrznie i zewnętrznie funkcjonalnych rodzajów informacji w formie energetycznej. I świadomie uprawiał rolę. "Kain złożył Panu" Wszechmogącemu "ofiarę z plonów rolnych". Czyli negował i manipulował rzeczywistymi faktami. Bo nie złożył krwawej ofiary - nośnika informacji o śmierci w zastępstwie człowieka - źródło zakłóceń zjedzonym owocem banana bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt ( Rdz1, 29-30). I w swoim obrazie holograficznym i w całym uniwersum holograficznym. Nie zakrył owocu banana bez nasienia - źródło zakłóceń w oddziaływaniach informacyjnych wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją ( Rdz.4,3)

"Ale na Kaina i na jego ofiarę nie wejrzał;" Bo nie zakrył owocu banana bez nasienia w swoim obrazie holograficznym i w całym uniwersum holograficznym. Krwawą ofiarą - nośnik informacji w zastępstwie człowieka - źródło zakłóceń w oddziaływaniach informacyjnych wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją ( Rdz4,10) "wtedy Kain rozgniewał się bardzo i zasępiło się jego oblicze" Czyli wtedy gdy negował i manipulował rzeczywistymi faktami. I nie złożył krwawej ofiary - nośnik informacji o śmierci w zastępstwie człowieka - źródło zakłóceń zjedzonym owocem banana bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt ( Rdz1, 29-30) Rozgniewał się bardzo i nie ludzkie stało się jego oblicze." I rzekł Pan do Kaina:"Czyli słowo, dźwięk, wibracja - nośnik informacji. "Czemu się gniewasz i czemu zasępiło się twoje oblicze ?" Czyli Wszechmogący łagodnie pyta Kaina, czemu negujesz i manipulujesz rzeczywistymi faktami i czemu wtedy gdy negujesz i manipulujesz rzeczywistymi faktami gniewasz się, i nie ludzkie staje się twoje oblicze ? (Rdz.4,4-6)

Co jeszcze?