Dlaczego pijesz?: Dlaczego pijesz? Piotr Budzisz

9 lat temu

12min

Czy umiesz sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczego w coś wierzysz?

Dyskusja

McMaciek
9 lat temu

Świetny pomysł, świetny odcinek!
Oby tak dalej! I bardzo fajny brak profesjonalizmu. Widać, że jest to żywe! :)

Pytajmierz
9 lat temu

Ciężka koncepcja. Widać zagmatwanie po usłyszeniu pytania - i słusznie; sam miałbym problem z zebraniem myśli (tym bardziej w miejscu publicznym). Odcinek jak najbardziej na plus.

Mała sugestia - te wywiady mogłyby być w nieco cichszych miejscach (albo o takiej porze, gdy w restauracji nie panuje zbyt duży ruch), bo trochę ciężko się skupić na tym, co gość mówi.

Skalagrim
9 lat temu

Gratuluje pomysłu. zgadzam się z pytajmierzem, nieco cichsze miejsce, albo bliżej mikrofon gadającego ułatwiły by skupienie się na rozmówcy, ale i tak bardzo fajnie.

Łukasz
9 lat temu

Ciężka sprawa tak opowiedzieć, dlaczego się wierzy, w taki sposób, żeby to było zrozumiałe dla drugiego człowieka. Trzeba to jakoś wyrwać z kontekstu, który znamy tylko my sami, bo to nasze życie i nasza relacja. Fajna seria się zapowiada, ale czy masz pomysł, Hubert, jak to zrobić, żeby to było coś innego niż świadectwa, których jest w necie mnóstwo, gdzie ludzie odnoszą się do swoich emocji, które nikomu poza nimi samymi wiele nie mówią?

Michał Ziora
9 lat temu

Nagrywaj dalej, bo pomysł na serię jest rewelacyjny :) Odcinki mogłbyby być trochę dłuższe, żeby dać czas rozmówcom na rozgadanie się i opowiedzenie dodatkowych historii.

Stefan.
9 lat temu

Fajne są odcinki z video. Już się wciągnąłem. Choć przyznam, że trudno było skupić się na treści ze względu na zakłócenia.
Czasami jest tak, że jak się ktoś mnie o coś zapyta to odpowiadam jakieś ogólniki, tzn moja odpowiedz nie przekazuje tego co bym chciał. Dopiero po jakimś czasie gdy np. wracam na pieszo z pracy, wszystko się klaruje i chciałoby się mieć jeszcze jedna szansę na aktualizowanie swojej odpowiedzi. Ale przecież nikt nie robi podwójnych wywiadów.

Roch Barowicz1
9 lat temu

Hubert mam nadzieje ze nie byłeś w pobliżu wybuchu gazu....

Seto
9 lat temu

Ja tak tylko piszę, żeby się dopominać o następny odcinek. No i tak był fajnie było jakbyś go wrzucił czy coś...

Ktoś

Hmm Czekam... czekam.... czekam.... i nie ma :P

KarolinaH.
9 lat temu

Ciąg dalszy nastąpi ?

Co jeszcze?