Izba wytrzeźwień: Jak dziewczyna zlitowała się nad niewidomym

ponad rok temu

118min

Pytania liczne: co słuchaczy czyni szczęśliwymi, jak sobie radzą z deszczem, a nawet jedno szczególnie intrygujące pytanie: od czego ślepemu staje, skoro nie widzi.

Dyskusja

Lukszmar
ponad rok temu

Mnie ostatnio bardzo cieszy to, że niedługo wyjeżdżam do Czech na długo, zmienię otoczenie trochę, poznam nowych ludzi, będą nowe wyzwania życiowe, nowa praca, będzie zabawnie i ciekawie. A poza tym, to mnie cieszy moja żona, rozmowy z nią, takie przekomarzanie się, wspólne spędzanie czasu, pieszczoty. I jeszcze cieszą mnie też bardzo rozmowy z fajnymi ludźmi, nawet jeśli tylko przez internet i o niczym ważnym.

Jak ogólnie fajna kobieta to ja bym powiedział: dobra możesz mi kupić i zanieść, ale w zamian za to zjesz ze mną kolację, tylko we dwoje przy świecach ;-).

Piękno to kwestia gustu i też trochę zadbania o siebie samego. Ale litości, są na tym świecie naprawdę brzydcy ludzie jak skurwysyn np. co przeżyli pożar, a im całą twarz spaliło. I ci to naprawdę mają problemy - ty Martinie i Arturze możecie być spokojnie uznani jako zdatni do współżycia przez kobiety.

Głos może być seksi. I dokładnie to co Martin mówi - taka już ludzka natura jest, że się samoczynnie zaczynamy gapić na osoby, które nam się wydają piękne i trudno przestać o tym myśleć, a nawet flirtować :-). I to jest normalne całkiem.

Ja nawet lubię deszcze, ale nie specjalnie lubię moknąć :-P.

Co jeszcze?