Ambona: Kazanie o zmianie

6 lat temu

Maraton trwa

Zostało odcinki do końca.
8min

Zamiast długiego, nudnego kazania w kościele.

Dyskusja

Zielarek
6 lat temu

Uuu, wszystko się zapowiada bardzo fajnie!
Nowa wtyczka do video?

Ktoś

Jak się zalogować?

Glen
6 lat temu

A gdzie wersja z samym mp3? :(

Ktoś

A ja jestem zalogowany jako ktoś inny, opcja "wyloguj" nie działa i w ogóle jest smutno :-(

Ktoś

hej i jaki rower kupiłeś?:)

Ktoś

Najtrudniejszym elementem zmiany jest decyzja o jej podjęciu; jak już podejmiesz pierwszy krok to okazuje się, że łatwo dokończyć przebudowę i przyzwyczaić się do nowej sytuacji.

Ktoś

Ktoś

Tu Remi. Jestem z automatu zalogowany jako Zwierz.

Ktoś

A tutaj McMaciek. Bardzo fajnie, że będzie coś dla chrześcioli i dla normików. Fajna strona, cieszę się, że nastąpiła zmiana, jednak kolory troszkę są strasznie.

Ktoś

A mi się mało podoba nowa strona. Jest bardzo zagracona i trudno na niej coś znaleźć. Poza tym najważniejszy element (nowy odcinek) jest mało eksponowany, bo trzeba zjechać na dół. Kliknąłem w ptaszka, żeby pokazać menu, ale to bardziej instynkt gracza niż coś czego się spodziewam na stronie. Gubię się w niej trochę i wolałbym żeby była prostsza. I te czcionki jakieś takie dziwne... (Mateusz)

Ktoś

Spokojnie, dopracujemy. Najpierw trzeba naprawić problem zwierza. U mnie też się pojawił...

MiśKendi
6 lat temu

Super pomysł z kącikiem dla "nienormalnych" :) Też jestem zdania że trzeba co jakiś czas podnosić SOBIE (a nie innym) porzeczkę, nie równać do średniej, nie szukać przeciętnej tylko patrzeć na Jezusa , wtedy zawsze będzie coś do roboty :) choćbyśmy żyli 1000 lat.

Ktoś

Hej Martin - stracilismy mp3 ! to zla wiadomosc dla tych co sluchaja Odwyku w samochodzie. spoko zmiany widac ze sie napracowales i nakombinowales

Ktoś

No cóż, efekt zamierzony osiągnąłeś :P Może nie wkurzenie ale smutek i przygnębienie, że nie wiem co zmienić i jak...

Martin
6 lat temu

Ależ wy panikujecie...

Trochę trudno się naprawia, jak nie ma od 3 dni internetu i robi wszystko samemu. Odwyk - że działa i że tak długo - to i tak cud.

Hehe.

Naprawia się, ale jak nie będzie internetu to nic nie będzie.

Jarek z Torunia
6 lat temu

Byle kazanie nie było pisane na kolanie ;)

Kingu
6 lat temu

Dobrze prawisz Martin, no to zmieniamy!

Don Camilo
6 lat temu

Czy wróci coś nowego?

Zzebra
6 lat temu

Tak, zmiany są nieuniknione w końcu Jezus powiedział, że jest Drogą a nie np. oazą w pustyni lub schroniskiem wśród gór.
Młodzi ludzie lubią zmiany, z wiekiem jest z tym gorzej...

Martin, ciekawe zmiany na stronie odwyk.com , jest ładniej, przestronniej, może tylko brakuje mi takiego paska po lewej, z zawartością strony żeby mieć wgląd w całość :)

Martin
6 lat temu

Póki co musi wystarczyć gołąb...
Ale będzie więcej, będzie.
Teraz strona jest projektowana przede wszystkim tak, żeby dało się używać na telefonach i tabletach - bo to najtrudniejsze.

A na dużych ekranach też będzie jak trzeba, ale w drugiej kolejności.

Poza tym ja wolę, żeby potrzeby wychodziły w trakcie używania. Po paru dniach (albo tygodniach) będzie jasno widać gdzie co brakuje.

McMaciek
6 lat temu

Czy to jest zamierzone, że trzeba wyłączyć adblocka, żeby móc się zalogować i klikać w cokolwiek?

Martin
6 lat temu

No skoro zainstalowałeś se tego adblocka, to widocznie zamierzone. Przecież chciałeś żeby blokowało kawałki strony, to widocznie blokuje.

Powiem więcej: jak se zablokujesz JavaScript to też nie będzie dużo działać.

A jak se zablokujesz internet to w ogóle nic nie będzie działać!

Kingu
6 lat temu

Takie opowiadanko:
Usery kupują monitory FullHD żeby więcej strony zobaczyć - i to jest dobre.
Niektóre strony mają na fix jakieś 1000 pikseli, bo inaczej rozjeżdża im się pomysł, a po bokach mnóstwo placu się marnuje - to jest takie sobie, ale jest czytelnie i można dwie przeglądarki obok siebie dać i wtedy jest ok.
Niektóre strony, jak nowy Odwyk, przeskalowują się na cały ekran FullHD i powstaje foto-pikseloza że oczy orbitują, i to jest złe, bo trzeba zmniejszyć okno żeby wyglądało ładnie (żal mi posiadaczy UltraFulMegaHiperHD)
Idealne strony używają fluent desing, aby na malutkich ekranach pokazywać jedno okieneczko w wierszu, na większych dwa, a na FullHD nawet 4 czy 5 (a posiadacze UltraFulMegaHiperHD mają nawet 10 i nie muszą scrollować w dół).
Oby morał tej historii powstał ;-)

Podobne odcinki:

Godzinki: Najsmutniejszy odcinek w roku 27

7 lat temu

111min

Raz na jakiś czas człowiek ma tak dość, że normalnie ma dość. I wtedy się zastanawia ten człowiek czy może pora zakończyć Odwyk? Człowiek więc podzielił się swoimi myślami z innymi i zapytał co myślą na ten temat.

Co jeszcze?