Izba wytrzeźwień: Matka, Babcia i Prababcia Boska

2 lata temu

95min

Okazuje się, że matka Jezusa ludziom nie wystarcza, pojawiła się już babcia Jezusa. Ma już własne modlitwy, figurki i obrazy. Ja uważam, że przydałaby się jeszcze prababcia.

Ten odcinek był eksperymentalnie nadawany jednocześnie na YouTube, więc jest troszkę dziwny. Jak ktoś chce zobaczyć odcinek z obrazem to znajdzie na stronie www.odwyk.com.

Dyskusja

Eustachy
2 lata temu

Do tego, co Ada mówi, księga ("Teoria portali") prorokowała, że w końcu telefon będzie zamiast wszystkich urządzeń. Tak teraz jest z YouTubem - jest zamiast wszystkiego.

Dariusz ze wsi
2 lata temu

Martin, czy Ty spotykasz się teraz z ludźmi na żywo? Oprócz Dominiki.

Mariusz0
2 lata temu

W Polsce od dawna jest Kościół Mariawitów, który włączył Matkę Boską do Trójcy. Wg Wikipedii ich koncepcja zakłada, że Druga Osoba Trójcy Świętej – Syn Boży wcielił się w Jezusa Chrystusa, Bóg Ojciec wcielił się w Maryję, a Duch Święty w Marię Franciszkę Kozłowską. Mariawici felicjanowscy uznają Jezusa, Maryję oraz Marię Franciszkę Kozłowską za członków Trójcy Świętej wcielonej (tj. uznają je jako Osóby Boskie).

Podobne odcinki:

Czy Maria była dziewicą 11

5 lat temu

34min

Maria, Miriam albo Maryja była podobno dziewicą, kiedy urodziła Jezusa. Podobno została dziewicą na zawsze. Co mówi na ten temat Biblia? I dlaczego jest ważne, żeby to ustalić?

Co jeszcze?