• Odwyk
 • ·
 • 7
 • ·
 • 88%
 • ·
 • 13 lat temu

Inga PIRS, Bordeaux
Inga PIRS, Bordeaux
11 lat temu

MOTTO: SEKS, to: biologiczna energia !!
__PODPOWIEDŹ:

SEKS.1.
WIKIPEDIA:
W znaczeniu ogólnym seks (łac. sexus płeć) oznacza całość życia erotycznego człowieka, w znaczeniu węższym zachowania seksualne, a potocznie stosunek płciowy. Z tym tematem związana jest kategoria: Zachowania seksualne. Oprócz pełnych stosunków płciowych, ludzi (a także niektóre gatunki zwierząt) cechuje też wiele innych zachowań seksualnych. Zaliczają się do nich flirtowanie, uwodzenie (czyli zachowania i działania mające na celu zainteresowanie sobą potencjalnego partnera seksualnego), petting (czyli pieszczenie narządów płciowych lub innych stref erogennych partnera, które może doprowadzić do orgazmu, ale z wyłączeniem immisji członka do pochwy), masturbacja – autoerotyzm (czyli doprowadzanie się do orgazmu bez fizycznej aktywności innej osoby). Zachowania seksualne mogą zachodzić przy kontakcie dwóch osób płci przeciwnej (zob. heteroseksualizm) lub tej samej (zob. homoseksualizm), a także większej liczby osób (seks grupowy).

IRL KRAKÓW.
Kumulację naturalnej energii seksualnej UZYSKUJEMY zwiększając znacznie spożycie tzw. __GLUKOZY naturalnej.
Nasz organizm odzyskuje tj. pozyskuje tę energię z: RYŻU, z wszystkich KASZ, z warzyw STRĄCZKOWYCH, a więc z fasoli, grochu oraz z soczewicy, również ze wszystkich OWOCÓW
i pozostałych warzyw. Największą jednak KONCENTRACJĘ uzyskujemy w strukturze żywieniowej jaką stanowi: CHLEB typu KR-IRL, również tzw. Chleb na OSTEOPOROZĘ. Przygotowanie takich produktów realizuje się poprzez gotowanie, a następnie pieczenie. To tworzy bezsprzecznie produkt silnie energetyczny Tzw. koncentrat glukozowy !! Wobec tego w seksie powinien być produktem jednoznacznie ZALECANYm. Ostanie słowo, co oczywiste należy zawsze do naszego lekarza rodzinnego.

PUENTA: SEKS; z energetycznymi tzw. NISKIMI węglowodanami, to tak !!

Nieprawdy biologiczne oraz puste frazesy o RYŻU, KASZY i nie tylko o RYŻU, rozpowszechniają jedynie SPECE od tzw. Indeksu Glikemicznego, a to dlatego, że nic nie badali, nie znają glukometru, również nie czytali książek ze szkoły podstawowej (biologia 4 klasa) czyli plotą i plotą, wydając książę za książką o tym Indeksie Glikemicznym. Kłamią. OMIŃ !!
Przecież do Nich nie możesz zadzwonić, bo nie ma gdzie. Nie masz kogo zapytać, o te wpisy w Internecie, dziesiątki sprzecznych ze sobą tabel, dlaczego ? To proste uciekają przed prawdą bo mówią kłamstwa, oszczerstwa i Ich nigdzie nie ma. Do krakowskiego IRL KRAKÓW, zawsze możesz zadzwonić bo są to żywi, realni naukowcy nie poddani żadnym NAUKOWYM REŻIMOM czyli lekko, łatwo mówią PRAWDY BIOLOGICZNE, które zbadali. Warto !!

Zobacz też:
__Książka; _pt._______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.
Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione.
__Skrót adresu strony w Internecie_______: MAGDALIRL
__ADRES_______: www.magdalirl.com.pl

Pozdrawiam Ciebie i WSZYSTKICH

Kris
Kris
10 lat temu

Spoko koczowisko !!!!!!

Szałot
Szałot
10 lat temu
Agnieszka
Agnieszka
10 lat temu

Powiem tak,przestraszyłam się gdy usłyszałam nawijkę o tym,że gdy ojciec kocha dziecko to je bije:)Polecam dokształcenie się jeśli chodzi o psychikę dorastającego dziecka,pójście na jakiś dobry wykład z rozwojówki dziecięcej, przeczytanie paru książek,sprawdzeniu czy aktualni przestępcy byli w dzieciństwie bici czy może wszystko im było wolno.Statystyki mówią same za siebie:)Wpienia mnie do czerwoności..niewiedza ludzka na temat dzieciaków i jawnego wyrządzania im krzywdy.Odcinka niestety po usłyszeniu opinii prowadzącego nie byłam w stanie posłuchać do końca mimo tego,że uważam gościa w miarę rozgarniętego jeśli chodzi o kościoły,religię czy biblię ale na pewno niekoniecznie dzieci i to jak należy je wychowywać:)I a propos nie ma czegoś takiego jak bezstresowe wychowanie,przykro mi proszę szanownego Gościa:) Rodzic ma nie kumplować się z dzieckiem a uczyć go co jest dobrem a co zlem. Na pewno nie poprzez pranie pasem za zrobienie czegoś co jest nie OK.A zachowanie gimnazjalistów nie jest wynikiem tego,że rodzice nie biją dzieciaków bo biją:)
Czytać Panie MARTINIE!CZYTAĆ! i nie pleść bzdur.

krysia1
krysia1
8 lat temu

do agnieszka: przeciez tu nie chodzi o to, ze Bog Ojciec daje klapsa fizycznego, ale nas uczy poprzez rózne doświadczenia, bysmy zmeniali sie na Jego obraz.Dziecku, jesli jest nieposłuszne, tez trzeba dac kare, np. zabronienie ogladnaia tv. nie chodzi o bicie.

kubik zimnej wody brutto
kubik zimnej wody brutto
5 lat temu

W kontekście miłości jak interpretować 1 List do Koryntian 13,13: Tak więc trwają wiara nadzieja miłość te trzy z nich zaś największa jest miłość." Dlaczego miłość, którą mamy wyrażać czynami, a nie wiara, przez którą mamy być zbawieni?

c.s.levis
c.s.levis
3 lata temu

Minęło 10 lat, likwidują gimnazja ale jakoś świat działa.

Zaloguj się, żeby komentować.

Forum

Za mało miejsca w komentarzach? Porozmawiaj o tym na forum!

Wszystkie odcinki tego programu

Wyzwanie!

Mamy dla ciebie małe wyzwanie. Jedno. Albo sto.

Pokaż

Audycje

Jak sobie radzimy

Stan finansowania Odwyku wynosi dziś 318% normy!!! Szaleństwo!

Odwyk działa dzięki wsparciu słuchaczy.

Jeżeli uważasz, że to pożyteczna inicjatywa, dorzuć do pieca!

318%

Odwyk wsparli

 • Radek

  Radek dał duuużo!

  2021-05-18
 • Piotr patron

  Piotr patron dał 100zł

  2021-05-18
 • Jacek

  Jacek dał 50zł

  2021-05-17
 • Tom na Odwyk

  Tom na Odwyk dał 120zł

  2021-05-17
 • Marcin

  Marcin dał 10zł

  2021-05-16
 • samobojca

  samobojca dał 50zł

  2021-05-15
 • Piotrek

  Piotrek dał 10zł

  2021-05-15
 • Na szczęście

  Na szczęście dał 100zł

  2021-05-14
 • Karol

  Karol dał 25zł

  2021-05-14
 • Damian

  Damian dał 100zł

  2021-05-13
Odwyk.com

Odwyk to audycje o Biblii i Bogu, w których promujemy trzeźwe podejście, ludzki język i samodzielne myślenie.

Znajdziesz tu ponad 500 godzin odcinków na każdy temat.

Na blogu
Kontakt

Liberty Media Ltd (07572785)
85 Great Portland Street
W1W 7LT London, UK
Telefon: +48 736 920 087
Phone: +44 737576 4160
Email: