Godzinki: Nieznośny humor Pana Boga

8 lat temu

Maraton trwa

Zostało odcinki do końca.
62min

Jaki był efekt modlitwy o towarzyszkę dla prowadzącego tydzień temu. Otóż pojawiła się towarzyszka. W pewnym sensie... Wbrew pozorom to jeden z weselszych odcinków.

Dyskusja

Rafał4
8 lat temu

Fajne spostrzeżenie Karoliny o tym czego możesz się spodziewać po tygodniu :)

Może się wkurzył i pokazał jak skończysz, jeżeli będziesz dalej naciskał :D

Mówiłeś, że już raz jedną wymarzoną wymodliłeś. Być może chciał powiedzieć, że kobieta to nie komputer. Nie ważne jakie wymagania by spełniała - i tak ma własną wolę, którą należy szanować, bo sam Bóg ją szanuje. "Kobietę można zmienić, ale to niczego nie zmienia" :P

Sławka
8 lat temu

Mam nadzieję, że ten tekst,że jak na razie Bóg przysyła same Grodzkie, to nie o mnie:):)Proszę o więcej kawałków z "Psów ".Uwielbiam ten film.Zawsze jak jestem w Niemcach i nie mogę zasnąć, to go sobie puszczam. Motyw przewodni -trąbka, ma tytuł "Kołysanka".Przeważnie po tekście "bo to zła kobieta była "-śpię jak zabita. Zawsze ktoś mi dupę zawróci.Obiecuję, w przyszłym tygodniu dzwonię punkt ósma. Karolina dobrze powiedziała -lepiej poczekać na fajną kobietę, niż mieć następną w tydzień. A co do śmiechu Boga, to dobrze, że nas tak lubi i pokazuje nam, że jest, w tak żartobliwy sposób. Z innymi się tak nie cacka. Do za tydzień.

TosiekAnonimek
8 lat temu

Jak humor, to humor. Poslanka Grodzka ?........ Hm..... Bierz Michale co ci Pan Bog daje hi hi. Nie irytuj sie Martin. Dostaniesz w bozym czasie. Pozdro.

Martin
8 lat temu

Znaczy po śmierci?

TosiekAnonimek
8 lat temu

Martin. Nie po smierci, nie po smierci. Ja zylem ze swoja zona 36 lat. Bog mi ja zabral bo takie bylo Jego zyczenie - zmarla nagle w ubieglym roku. Nasze malzenstwo bylo cudowne i pelne milosci. Skonczylo sie i uwierz mi ze na prawde czuje sie samotnym i mopuszczonym ale nie traace wiary i nadzieji, ze On ma dla mnie cos jeszcze w zanadrzu lepszego nawet niz sam bym sobie zyczyl. Ludzie mowia, ze Bog ma dla nas dwie odpowiedzi: tak lub nie. To nie prawda. On ma trzy odpowiedzi: tak, nie i poczekaj. Badz wiec cierpliwy i wiedz, ze wielu modli sie o Ciebie i twoje potrzeby oraz marzenia. Pozdrawiam Cie serdecznie. Wiesz, ze ci, co ich Bog kocha sa doswiadczani i probowani wiecej.

Sławka
8 lat temu

Tosiek,jestem wdową od 10 lat. Ilu ludzi Pan Bóg już wypróbował przy moim nieszczęściu. On robi niektórych ludzi tak nieszczęśliwymi, żeby sprawdzać innych, jak wobec nas się zachowają. Bez tego nie mógłby innych wystawiać na próbę. Mam nadzieję, że w końcu przestaniemy być jego królikami doświadczalnymi. Może nam to poświęcenie wynagrodzi?

TosiekAnonimek
8 lat temu

Slawka. Wiem przez co przeszlas i w dalszym ciagu doswiadczasz tego. Bardzo trafnie jednak zauwazylas, ze nam to poswiecenie wynagrodzi. Ja nigdy nie mialem ani chwili pretensji do Stworcy, ze zabral mi najukochansza osobe, zone, matke i babcie 5-ciorga wnukow. On mi ja dal i on mi ja zabral. Cale moje zycie chrzescijanina poswiecam na gloszenie Jego Dobrej Nowiny i dalej bede to robil. Czy doswiadcze jeszcze jakiejs przyjemnosci w zyciu doczesnym, czy nie, nie ma to wielkiego znaczenia. Zyje dla Niego bo On zmarl za mnie i moich bliskich i wiem co dla nas ma. Doswiadcza mnie i to boli czasem wielce ale rowniez daje sile przetrwania i wzmacnia do dalszej pracy. Masz racje, ze przy tym innych wystawia na probe i nasz przyklad wytrwania w wierze jest konieczny tym, ktorzy mogliby zwatpic.Jestem z Toba w twoim osamotnieniu. Pozdrawiam.

Remi
8 lat temu

"Życie, życie jest nowelą, co wciąga jak rzeka, czasem chciałbyś mieć żonę, ale musisz poczekać" - Paulo Coehlo.

Martin
8 lat temu

"Życie, życie jest nowelą, śliską jak umowa z bankiem, myślałeś że masz żonę, a miałeś galeriankę" - Martin Lechowicz.

Co jeszcze?