Odcinek Szczepana

15 lat temu

Maraton trwa

Zostało odcinki do końca.
17min

Odwyk wciąż w trybie wakacyjnym. Martin jeździ po Polsce z gitarą czekając na przygody i poznając ludzi, a w międzyczasie na Odwyku Szczepan opowiada o tym co mu się ostatnio przydarzyło i jak w tym wszystkim dostrzegł siły nadprzydodzone. Czyli Boga w tym wypadku. Odcinek niestandardowy, niedługi, ale treściwy, więc warto posłuchać.

Dyskusja

Martin
14 lat temu

Jeżeli 10 osób uważa, że komentarz jest beznadziejny, to chyba jednak nie był wartościowy, Yonn Dreck.

Póki co złych komentarzy nie będę znikał - zobaczę na razie jak to działa, a potem - zobaczymy!

Sebeq
14 lat temu

Pierwsze bla bla bla co by się zarejestrować xD
Kawa z mlekiem trochę mnie męczy ale zaraz poklikam to znajdę na pewno jeszcze parę rzeczy które można poprawić :P

dzień dobry Robercie :)
14 lat temu

a ja myślę, że za jakieś 10 lat odwyk będzie najsłynniejszą stroną internetową w Polsce

Marcin Rudziński (rudziq)
14 lat temu

Nowa stronka ładna, ładna, może nawet aż przesłodzona, jakaś taka cukierkowa troszkę :P A pod drzewkiem moje imię i nazwisko się rozjechało na dwie linijki i nachodzi na menu... :(

Za to samo działanie strony i jej potencjał rewelacja :) Podobają mi się nowe możliwości witryny i zaciekawiły nowe działy. Dzięki Martin!

Szczepan
14 lat temu

ale fajnie :D

Sebeq
14 lat temu

A będzie można dodać swoją polecaną wspólnotę do bazy np z namiarami na nią bądź na mnie? :)

Faktycznie stara stronka była bardziej przytulna, jeśli by można było wrócić do tamtego pomysłu ale z tą funkcjonalnością to było by fajnie. Albo coś w stylu starych kart Pisma dodatkowo czcionka jakas taka bardziej retro, ja przynajmniej lubię takie klimaty.

A forum nieprofesjonalistów mnie trochę irytuje, grasuje tam grupka niepełnoletnich ateistów więc pewnie dalej ciekawa dyskusja będzie odbywała się pod odcinkami :)

Sebeq
14 lat temu

A teraz sprawdzam czy można 2 komenty pod rząd pisać :)

Mateusz
14 lat temu

Ufam, że te maile są jakoś bezpiecznie i tajnie w bazie danych przechowywane? Pytam z uwagi na chakierów różnej maści i spamboty, wolałbym żeby mój główny adres nie zmienił się w spamowisko :-)

Nowa stronka jest śliczna. Aż mnie zatkało jak zobaczyłem. W prawym górnym rogu dałbym jeszcze jakiś symbol chrześcijański (krzyż łaciński albo rybkę), żeby się rzucało w oczy od razu.

Sebeq masz rację. Nie ma nic bardziej wkurzającego w dyskusji jak niedouczeni pesudoateiści w plus minus moim wieku (ok. 15-18 lat). Koronny argument "bo w cajtgajst powiedzieli".

Mateusz
14 lat temu

BTW, na gmailu maile odwykowe już trafiają do spamu...

ZuuZ
14 lat temu

troszkę zalatuje gronem, ale mi się podoba :) Tyle że przy mojej rozdzielczości ekranu (1024x600) strone muszę przewijać na boki - chyba jest pisana na wiekszą

ZuuZ
14 lat temu

o - i kolejna rzecz. Zmieniłam imię pod drzewkiem, a i tak zostałam anonimem...

Martin
14 lat temu

Maile są bezpieczne, schowane i nigdzie się nie pojawiają. Są tylko do identyfikacji/weryfikacji.

Fatalistka - musiałaś nieźle zakombinować, bo się pojawiłaś 3 razy w bazie danych. Za pierwszym razem nie zadziałało, bo wpisałaś spację w mailu - nie ma adresów ze spacjami. A potem to już nie wiem...

Jeszcze potestuję. Mam czas do premiery. ;-)

Sebeq - tak, właśnie po to jest ten dział. Żeby fajni ludzie mogli poszukać sobie innych fajnych ludzi blisko siebie i w ten sposób stworzyć fajną, wspierającą się grupkę ludzi. Tylko myślę jak to technicznie zorganizować...

O, może mapkę też zrobię?

Fatalistka
14 lat temu

zakonczenie postu 94.
Moze Chrystus nie mogl powiedziec, ze znosi zakon, gdyz wtedy bylby natychmiast ukamieniowany przed wypelnieneim swojej misji ( tak argumentuje Sebeq gdy Jezus mowi o sobie, ze jest synem czlowieczym)W kazdym razie nie kladl nigdzie nacisku na dochowywanie obyczajow Zydow, jak obrzezanie, Bar Mitschwa, jedzenie miesa nie koszernego etc. tylko dazyl do tego aby nowa religja byla dostepna dlla wszystkich ludzi, stala sie uniwersalna.
Zas co do papyrusow z Qurman to w zaden sposob nie moga one dowodzic boskiego pochodzenia Pisma Swietego, gdyz sa tylko jego kopia, prawdopodobnie jedna z wielu jakie byly znane w starozytnosci a same pochodze z 6-do 2 w. a.Ch.
Co do samej sekty Essenczykow to jest to kwestja b. delikatna szczegolnie dla Chrzescijan, bo ich ideologia byla b. bliska idei chrzescijanskiej, choc powstala jeszcze przed objawienien Chrystusa w 2 w.a.Ch.

Fatalistka

ZuuZ
14 lat temu

to ja tylko sprawdzam czy też przestałam być bezimienna

Krzysztof
14 lat temu

@20

Bo większość kościołów (liczę po budynkach) w tym kraju kieruje swoją ofertę duszpasterską zdecydowanie bardziej do płci pięknej. Martin natomiast reprezentuje typ męski, bo jest mężczyzną. Nawet gdyby na Odwyku było zrównoważone pod tym względem ujęcie (np. dwoje prowadzących), odstawanie od niewieściej normy przyciągałoby przeważnie nas.
vide autem mateusz.pl

ByteEater

Co jeszcze?