Opowieść o dziadku

17 lat temu

Maraton trwa

Zostało odcinki do końca.
15min

Ostatnio było dużo teorii, to teraz trochę z życia. Opowieść o dziadku.

Dyskusja

catty_ie
14 lat temu

Znam Mirka Kulca osobiscie , pochodzimy z tej samej spolecznosc, zBielska-Bialej.Jest to czlowiek z płonaca pasja dla Boga. Wielu chrzescijan ( nawet chrzescijan-tak!) okresla go mianem fanatyka bo leci czlowiek na 100%.Niedlugo po nawroceniu Bog przez proroczego brata z USA, podczas modlitwy skierowal slowo o jego powolaniu- moj maz stal obok to slyszal :-). I slowo to zaczelo wypelniac sie po jakims czasie gdy Mirek wyjechal na misje do Rosji wraz z zona GosiaZ tego okresu tez ma kilka niezwyklych historii bo jego praca misyjna odbywala sie w wiezeniu, w bardzo trudnych warunkach. Bylo to ponad 20 lat temu. tutaj link do swiadectwa na ten temat nowasol.kz.pl Teraz Mirek jest pastorem w Chełmie i jego kazan mozna posluchac na stronce www.domnaskale.pl

pozdrawiam

ps a tak w ogole moze to nieglupi pomysl by ponagrywac ludzkie historie- tyle juz ich w zyciu slyszalam, o tym jak ludzie spotykali sie z Zywym Bogiem i co z tego wyniklo :-)...moze zrobie probe takiego nagrania- a jak zrobie to ci wysle ;-)

KiaraSLZ
2 lata temu

Ponad 11 lat tego odcinka online i wciąż wracam do tej historii za każdym razem na nowo bo całkowicie ją zapominam. :P Chciałabym mieć co opowiedzieć na tak mocne świadectwo.

Co jeszcze?