Izba wytrzeźwień: Solidarność w czasach zarazy

3 lata temu

Maraton trwa

Zostało odcinki do końca.
66min

Opowieści o ludziach z Polski i Hiszpanii, na których trudne czasy dobrze wpływają. Czyżby od tej zarazy ludzie stawali się lepsi dla siebie nawzajem? Czyżby?

Dyskusja

Lukszmar
3 lata temu

I ja popieram - co się będziesz Martinie z koniem kopał, bankructwo i tak i tak będzie.

Tu w Krakowie, jak ktoś jest biedny, albo siedzi w kwarantannie to niektórzy ludzie mu robią zakupy i przynoszą jedzenie. Dzwonią też i pytają się co tam słychać, czy ok :-). Sam się też do tego zapisałem, żeby trochę pomóc ludziom z mojego osiedla, bo to takie lokalne raczej. Przy czym, to się na razie dopiero rozkręca.

Ooo można by założyć krematorium teraz... Tylko w Polsce za mało osób umarło wciąż :-P.

Brawa, dla Artura za odwagę!

Ja szczerze, to na razie nie widzę, żeby coś się specjalnie zmieniło na plus w zachowaniu ludzkim. Ci co wcześniej pomagali, teraz też pomagają, a ci co nie pomagali (większość), dalej na razie nie pomagają. I jeszcze PRLu nie ma, chociaż się zbliżamy... Komuno wróć! xD

Dokładnie w Polsce jest podwójna rzeczywistość wciąż. I większość społeczeństwa patrzy na prawo i przepisy tak przez palce. I są oczywiście tego plusy i minusy.

W Krakowie niestety jest kupa policji na ulicach. Nawet na przystankach autobusowych się pojawiają, żeby sprawdzić ilość osób, który jedzie czy nie przekraczają dozwolonej ustawowo xD.

Dzięki za newsy o Amal.

Bardzo fajna audycja!

Edyta Anna
3 lata temu

Martin, gdzie można znaleźć jakąś Twoją grę? Często jest o nich mowa, ale nie wiem jak i gdzie je znaleźć.

Martin
3 lata temu

A właśnie, nie dałem linka.
To daję tutaj: www.completelyunprofessional.com

Co jeszcze?