Wszystkie odcinki programu "Izba wytrzeźwień"

6. Boże, daj whisky

przedwczoraj

O poczuciu humoru Boga. I o tym czy Bóg premiuje tych, co mają dystans i się śmieją, czy może wręcz przeciwnie. A na koniec historia (prawdziwa) o tym jak Bóg dostarczył spragnionemu whiskey. A na zdjęciu alpaca, czyli ten dziwny zwierz, o którym mówiła na początku Karolina.

Link 58min 9%

5. Chrześcijanin homoseksualny

9 dni temu

Większość audycji spędziliśmy na rozmowie ze słuchaczem, który jest chrześcijaninem a jednocześnie gejem. Rozmawiamy o tym jak jedno z drugim pogodzić, czy da się to zmienić i jak sobie radzić w takiej sytuacji.

Link 68min 8 25%

4. Rodzice alkoholicy

2 tygodnie temu

Anonimowy słuchacz ma poważny problem - czy powinien utrzymywać rodziców alkoholików czy nie?

Link 66min 12 20%

3. Czy Bóg kocha pedała?

3 tygodnie temu

Pozytywne i negatywne myślenie - które wybrać? Jak szukać królestwa bożego i co w ogóle znaczy? I na koniec trudne pytanie: czy dla geja jest nadzieja?

Link 52min 25 29%

2. W imię zasad, s***

4 tygodnie temu

Moje życie było idealne, tylko się nie nadawało do życia - mówi Hubert. Martin mówi, że kiedy już jest relacja, to nie trzeba polegać na przykazaniach. A słuchacz dzwoni i się nie zgadza! Audycja intesywna, emocjonalna, dużo telefonów i ważne tematy, których nie usłyszycie gdzie indziej. Izba wytrzeźwień niech żyje!

Link 63min 20 31%

1. Szmuglerzy Biblii

ponad miesiąc temu

Martin i Hubert zaczynają nowy program odcinkiem o wolności. Było o chrześcijaństwie bez zasad, o problemach z gejami w kościele a nawet był telefon od szmuglera Biblii. I to wszystko w mniej niż godzinę!

Jeżeli czujesz oznaki nietrzeźwości przyjdź i zadzwoń. Izba Wytrzeźwień przyjmuje pacjentów co tydzień w środę od 20:00.

Link 51min 11 28%