Izba wytrzeźwień: Irytujące nieproszone rady na rok 2021

2 lata temu

Maraton trwa

Zostało odcinki do końca.
80min

Słuchacze dają dobre rady na rok 2021. Im dalej w audycję tym bardziej rady irytujące. Na samym końcu wymsknęło mi się małe przemówienie na temat totalitaryzmu i jedna dobra rada ode mnie. Sensowna i dająca do zastanowienia, ale nigdy nie zgadniesz jaka!

Dyskusja

Lukszmar
2 lata temu

O ty Martinie niedobry, wykorzystujesz dzieci do reklamy do spółki ze słuchaczem! ;-)

Czyli radio poniżej 10 osób to nie radio... :->

Teoria Portali Martinie jest naprawdę dobra. Nie masz się, co bać jej czytać... Chociaż faktycznie, internet nie zapomina o naszych głupotach z przeszłości :-P.

A co powiesz na taki artykuł Martinie: „Czy polskie media są pojeba**?”

Moja rada: przepijcie wszystko, co wam zostało, a następnie się powiesicie. No dobra nie polecam tego "rozwiązania" ;-P.

Odcinek jest na twoim koncie na YouTube Martinie, a nazywa się to: „Czarna Rozpacz - Wszystkiego najgorszego w 2019 roku!”. Bardzo dobry program! Pozdrowienia, dla Ady!

Martinie, a jakie na czas audycji zastosowałeś zabezpieczenia kowidowe? ;-P

Hmmm, to ja chyba się przekwalifikuję na grabarza…

Ja powiem tylko: „a nie mówiłem”. W Polsce zawsze musi być o coś wojna.

Ale to kowid Martinie, czyli najgorsza choroba wszech-czasów, która wyniszczy całą ludzkość, więc trzeba zrobić dosłownie wszystko, żeby ją powstrzymać! ;-P

To na zakończenie dowcip. Kto to jest Stalin? Stalin to taki człowiek, co zabiera bogatym, potem daje biednym, a potem wszystkich wysyła do łagrów, dla ich dobra. Koniec!

Martin
2 lata temu

Czarna Rozpacz! Tak to się nazywało, właśnie!

michalplat
2 lata temu

O, to ja dla potomnych coś zostawię. Jak szukacie irytujących rad to proszę sobie tej piosenki Jacka posłuchać youtu.be (jak ktoś nie jest jeszcze przekonany to dwa wersy na zachętę"Cudzoziemskich ksiąg nie czytaj,
Czego nie wiesz – księdza pytaj").

Podobne odcinki:

Izba wytrzeźwień: Kto za tym wszystkim stoi? 4

3 lata temu

75min

Martin, Dominika i Hubert ubierają maseczki, nakładają aluminiowe ekrany i próbują dojść do tego, kto za tym wszystkim stoi. Po kilku nieudanych próbach odkrywają w końcu przerażającą prawdę.

Co jeszcze?