Izba wytrzeźwień: Czym się różni Covid od Boga

ponad rok temu

Maraton trwa

Zostało odcinki do końca.
94min

Zaginiony odcinek Izby Wytrzeźwień, którego (przez zmęczenie) nie nagrałem został odzyskany cudem!

Słyszałem teorię, że w tym odcinku były tak ważne rzeczy, że zainterweniował sam szatan. Nie przekonuje mnie ta teoria, ale kto wie. Oceń sam.

Z ważnych rzeczy to mogło być to co mówiłem o systemie finansowym, problemu długu i co z tego dla nas wynika.

Dyskusja

michalplat
ponad rok temu

A ja już się bałem, że nie będziesz wrzucał audycji, żeby przyciągnąć ludzi na live. Dzięki i zabieram się za oglądanie :)

Dariusz ze wsi
ponad rok temu

Panie i panowie, lekarz, ordynator mi ostatnio powiedział, że covid jest bardzo niebezpieczny i chyba połowa ludzi teraz umiera na covid. Po czym przyznał, że testy na covid są niemiarodajne i często kłamią. Potem potwierdził, że gdyby starsi ludzie po 4 zawałach i 3 wylewach nie mieli covida, to łatwiej byłoby ich leczyć, a tak to umarli przez covida. Masło maślane. Mówi, że się zaszczepi, ale że się szczepić zupełnie nie warto i to niebezpieczne, bo te szczepienia teraz to eksperyment medyczny. Sam nie chorował na covid i tylko jeszcze jedna pielęgniarka. Zastanawia się czy to dlatego, że odmawiał codziennie różaniec i modlił się do Matki Boskiej. Bardzo ciekawa sprawa

Podobne odcinki:

Ewolucja: jak pogodzić Boga z ewolucją? 4

16 lat temu

28min

Czy można wierzyć jednocześnie w Boga i w teorię ewolucji? Oczywiście, że można. Ale pytanie czy można pogodzić Biblię z teorią ewolucji? Na to właśnie pytanie odpowiadam w pierwszym odcinku z cyklu "Ewolucja".

Co jeszcze?