Izba wytrzeźwień: OdwykCamp 2020 - jeszcze zdążysz

2 lata temu

Maraton trwa

Zostało odcinki do końca.
32min

OdwykCamp 2020 na końcu świata, którego nie ma, ma wyznaczoną datę na 17 lipca 2020. I, formalnie nie istniejąc, będzie trwał przynajmniej tydzień z hakiem. Nikt nic nie wie. Nic nie jest pewne. Tylko ludzie są.

Ta audycja na żywo transmitowana była znad jeziora niedaleko miejscowości Rajgród. Jest to niecałe sto kilemetrów od końca świata. Internet działa tu resztkami zasięgów, czas przesuwa się z inną prędkością. Prawa kosmosu działają wybiórczo. Zapraszamy.

Dyskusja

Lukszmar
2 lata temu

W Polsce obecnie trwa kolejna wojna - maseczkowcy kontra anty-maseczkowcy. I w zależności od tego czy nosisz maseczkę w przestrzeni publicznej czy nie, zostajesz automatycznie przypisany do jednej z grup i masz obowiązek walczyć z przeciwną grupą ;-).

Spalony chleb z grila brzmi mało tłusto! I może być jeszcze suchy chleb z wodą :-P.

Podlasie to region rolniczy (ponoć) i jest ogólnie dość sporo fizycznej pracy - ludzie muszą jeść duża białka (żeby "robić masę") i spożywać dużo wysokoenergetycznych posiłków. Innym słowy Martinie, zostaw ten komputer i do łopaty! ;-P

Na temat dyskusji z dzwoniącym - też zauważam, że chrześcijanie (szczególnie ci co spędzają dużo czasu w zorganizowanych kościołach) mają często różne dziwne czy niezrozumiałe, dla mnie poglądy.

Pozdrowionka, dla fajnych i szczęśliwych ludzi!

Podobne odcinki:

RadioAktywni: Operacja OdwykDance

7 lat temu

116min

Rączki na bioderku, czy na sadełku?

Co jeszcze?