Izba wytrzeźwień: OdwykCamp 2020 dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz niepełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym

2 lata temu

Maraton trwa

Zostało odcinki do końca.
91min

W tym roku OdwykCamp będzie jakiego nie było.

Nie dość, że na końcu świata, że nikt go nie organizuje, to jeszcze będzie specjalnie dostosowany do rozporządzenia rady ministrów.

OdwykCamp w tym roku objawi się 17 lipca 2020 i będzie przeznaczony dla osób z zaburzeniami psychicznmi oraz niepełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym.

Czyli krótko mówiąc: jest to obóz wariatów. I debili. Ale głównie wariatów.

Ja będę. Zapraszam wszystkich gorszego sortu do towarzystwa.

Dyskusja

Eustachy
2 lata temu

Lepiej wybrać określenie kretyn - bo ono pochodzi od nazwy chrześcijanin - wynika, to z tego, że gdy chrześcijanie byli zabijani, to ich trupy leżały z uśmiechem na twarzy - stąd pochodzi nazwa osoby, która ze względów psychicznych nie rozumie złego się do niego odnoszenia.

Rozporządzenie o maseczkach od samego początku zawiera "dziurę" ze względu na stan zdrowia.
W jakiejś audycji (internet) tłumaczono, że chodzi o to, żeby nikt o odszkodowania nie występował, gdy maseczki już mu zaszkodzą. Jeśli ktoś taki się znajdzie - powiedzą: "rozporządzenia nie znasz - nie było przymusu - sam sobie jesteś winny".

Dalej odnośnie rozporządzenia- To jes "Tarcza jakaśtam chyba 4.0" Ciekawe, że wszystkie (niedopracowane) "Tarcze" maja numer X.0.
pozdrawiam
Eustachy.

Maciej Z
2 lata temu

Gołdap to przede wszystkim piękna góra i wyciąg narciarski.

Podobne odcinki:

Egzorcyzmy Chopina - część 1 27

13 lat temu

23min

Chopin opowiada o tym jak wygląda wyrzucanie demonów. Wie o czym mówi, bo wiele razy brał w tym udział. Nagranie dostałem już dawno temu, ale tak się stało, że publikuję dopiero teraz. Popracowałem za to nad nim parę godzin, żeby lepiej się słuchało - efektem pracy są dwa bardzo ciekawe odcinki, z których dowiecie się o wyrzucaniu demonów więcej niż byście chcieli. Może w końcu przestaniecie mnie o to pytać... Małym dzieciom raczej tego do słuchania nie polecamy (zwłaszcza części drugiej, która będzie jutro), ale wszystkim pozostałym te dwa odcinki szczególnie polecam!

Co jeszcze?