Zajęty ale wolny: W czym pomaga seks

7 lat temu

Maraton trwa

Zostało odcinki do końca.
42min

Czy da się w związku bez seksu? Co zrobić jak on chce a ona nie chce? A co jak ona chce a on nie chce? Historie seksualne.

Dyskusja

pedał z kulu
7 lat temu

No nie... temat z mojego poletka badawczego, a mnie ominęło >_<

Impotencja jest ostra w Polsce. według najnowszych badań z tego roku co 4 facet ma problem, a w wieku 18-29 ten problem dotyka co piątego faceta. I fakt, w większości to jest problem psychiczny

to może wypowiem się jeszcze o jednym wątku jaki mnie zainteresował.
rozpad związków przez seks...
Ja uważam, że problem jest w tym, że ludzie nie gadają o tym. Ciągle sfera seksualna jest czymś co jest wstydliwe nawet w związkach.
I tak ta frustracja narasta i po czasie... partner rozbije szklankę i zaczyna się awantura o gówno, które wcale nie dotyczy szklanki...

Więc w sumie, to seks może być przyczynkiem do innych problemów, a nie odwrotnie.
Choć to zależy.
I nie. nie wszystkie problemy wynikają z problemów w łóżku.

megg
7 lat temu

takie coś kiedyś znalazłam:
"Guru polskiej seksuologii, profesor Zbigniew Izdebski podkreśla: - Człowiek jako istota seksualna ma prawo wyboru. Zupełnie inną sprawą jest to, jak się z tym wyborem czujemy – przyznaje. – Natomiast istnieje ogromna presja w mediach mówienia o seks:ie wyłącznie w kategoriach sukcesu. Jest grupa celebrytów, którzy wokół tego kreują swój wizerunek. Mają przekonanie, że jak dużo będę opowiadać o seksie, o niezliczonej ilości partnerów, to będę bardziej atrakcyjna czy atrakcyjny. Słucham, jak ktoś publicznie opowiada o swoim wybujałym życiu seksualnym, a z punktu widzenia swojego gabinetu wiem, że prawda jest zupełnie inna, często bardzo bolesna. Nikt dziś publicznie nie przyznaje, że seksu nie uprawia. Takie deklaracje kojarzone są z nieudacznictwem. "
hmmm
ponoć życie bez seksu jest możliwe. Pod warunkiem jednak, że ludzie którzy się na to decydują, dobrze się z tym czują. Ato ponoć niezwykle rzadkie.

Lukszmar
7 lat temu

Seks jest generalnie fajny i potrzebny! Jednak dzisiejsze społeczeństwo ma wręcz obsesję na tym punkcie. Tak, więc należy przypomnieć, że na seksie się związek bynajmniej nie kończy. Jednak seks to podstawa, jak sikanie. Tak, więc naprawdę ciężko bez tego całe życie. I jak już raz zaczniesz to trudno przestać. I oczywiście seks to coś więcej niż tylko sposób na prokreacje - daje przyjemność, satysfakcję, spełnienie oraz odstresować potrafi. Czyli warto w tym kierunku się rozwijać i ćwiczyć, żeby sprawiać partnerowi dużo radości i satysfakcji i urozmaicać swoje życie seksualne :P.

Acha i to mit, że facetowi się zawsze chce.

A oral jest fajny :D.

Przy okazji świetna fota z lwkami :D.

Zbyšek Kielbása (Česka Mafiá)
7 lat temu

Megg: "ponoć życie bez seksu jest możliwe".

Oczywiście! Np. życie roślin, ryb, grzybów. Każde inne powstaje chyba jednak na skutek seksu.
Poza tym, nie ma to jak wypić, poruchać i radia posłuchać.

Co jeszcze?