Wszystkie odcinki programu "Zajęty ale wolny"

28. Odcinek ostatni

7 lat temu
Ostatni odcinek serii, a w nim: rozmowy ze słuchaczami, podsumowania, zapowiedzi i przypomnienie co jest w tych całych związkach najważniejsze.
Link 72min 1 51%

27. Związek z obcokrajowcem

7 lat temu
O tym jaki to problem być z Murzynką. Albo z Chinką. Albo z Włochem. A ty, jesteś homorasowy czy heterorasowy?
Link 56min 2 22%

26. Jak przeżyć rozstanie

7 lat temu
O tym jak się rozstawać, żeby było dobrze i jak takie rozstanie przeżyć. Czy robić to SMS-em, listem, przez telefon czy na żywo. I czy rozstanie to koniec świata?
Link 63min 7 29%

25. Małżeńskie rozliczenia

7 lat temu
Jak ustalić ile kto powinien wnieść do związku? Czy powinno być po równo? Ile jest warte sprzątanie a ile wymiana żarówki?
Link 54min 6 21%

24. Miłość w gimnazjum

7 lat temu
Dzisiejszą audycję prowadzili autentyczni gimnazjaliści. Prawdziwi i weseli. I odpowiadali na trudne pytania: seks, narkotyki, palenie, gry w słoneczko, homoseksualizm - wszystko co chciałbyś wiedzieć o gimnazjum.
Link 69min 2 21%

23. Powiedzieć czy przemilczeć?

7 lat temu
Tajemnice w związku. Kiedy lepiej oszczędzić drugiemu nieprzyjemności? Kiedy lepiej go bombardować prawdą? Co byś zrobił gdybyś miał takie dylematy? A może już miałeś?
Link 73min 1 38%

22. Swatać czy dać się swatać?

7 lat temu
Swat może pomóc nam dobrać się w pary. Czy to dobry pomysł czy niedobry dać sobie pomagać w tej sprawie? W odcinku między innymi o tym jak sobie ze swataniem poradziły dwie babcie oraz jeden gej.
Link 49min 16%

21. W czym pomaga seks

7 lat temu
Czy da się w związku bez seksu? Co zrobić jak on chce a ona nie chce? A co jak ona chce a on nie chce? Historie seksualne.
Link 42min 4 33%

20. Czym się różni zajęty od wolnego

7 lat temu
Z czym się trzeba liczyć kiedy się zmieniamy z wolnych w zajętych. I odwrotnie. Przy okazji, czy wiecie, że sporo osób będąc zajętymi żyje jakby byli wolni? Tylko niestety czyimś kosztem. O tym też będzie w odcinku.
Link 45min 1 22%

19. Taniec, gotowanie i gry

7 lat temu
Co można robić razem takiego, żeby nam wspólność rosła. I przy okazji jak wypróbować jak nam się dogaduje z partnerem. Na koniec parę mądrych słów też o roli radości i zabawy w życiu!
Link 48min 1 16%

18. Co zrobić jak kobieta płacze?

7 lat temu
Dlaczego kobiety tyle płaczą? Dlaczego mężczyźni tak rzadko?
Link 48min 17%

17. Czym bić nieposłuszną żonę

7 lat temu
Problem posłuszeństwa żon. Bo Biblia wymaga od żon posłuszeństwa. Więc czy to jest problem? A jest, jest. Wiele osób buntuje się przeciwko związkom opartym na posłuszeństwie - i mają całkiem dobre argumenty. Z kolei życie pokazuje, że małżeństwa z...
Link 51min 5 22%

16. Jak rozmawiać o uczuciach

7 lat temu
Rozmawianie o uczuciach - jak to robić. I po co. I czy w ogóle trzeba. W audycji dużo telefonów od słuchaczy, z czego najbardziej zaskakującymi były dwie blondynki i gej. Jednocześnie.
Link 68min 2 32%

15. Związek na odległość

7 lat temu
Jak to działa kiedy się jest daleko od siebie? Co zrobić żeby działało lepiej? Czy warto próbować w ten sposób? Co wynika z naszych doświadczeń życiowych?
Link 35min 4 24%

14. Miłość miłością a bukiet tylko 3 dychy

7 lat temu
Romantyzmy psują związki. Czy właśnie przeciwnie? O miłości z Titanica i miłości ze Skrzypka na dachu.
Link 53min 18 25%

13. Jak katolik z niekatolikiem

7 lat temu
Związki wielowyznaniowe, różnoreligijne, innopoglądowe. Różne doświadczenia mamy i dużo mądrych wniosków.
Link 97min 5 33%

12. Byłam chłopakiem mojej dziewczyny

7 lat temu
O obrażaniu się. Jak wytrzymać w związku z obrażalską dziewczyną i jak ją z obrażania wyleczyć. I czy nie obrażanie się o nic nie jest przypadkiem jeszcze gorsze. Prowadzą Martin i Dominika.
Link 54min 2 27%

11. Zakupy - razem ale oddzielnie

7 lat temu
O tym kto kogo powinien wysyłać na zakupy, o tym dlaczego mężczyźni tak bardzo irytują kobiety na zakupach i odwrotnie. Audycja zakończona seksem. Prowadzili Martin i Dominika.
Link 50min 3 27%

10. Pantoflem być

7 lat temu
Częste zjawisko w związku: jedno jest pieskiem (takim labradorem), a drugie panem. Czyli w skrócie: o byciu pantoflarzem.
Link 5 41%

9. Samotność

7 lat temu
Wszystko co wiemy o samotności. Samotność w związkach i poza nimi. I co z nią zrobić.
Link 66min 9 37%

8. Rozwód

7 lat temu
Czy rozwód jest OK? Jak dzieci przeżywają rozwód? Posłuchaj co słuchacze z doświadczeniami opowiadają o swoich przejściach z rozwodami.
Link 85min 6 39%

7. Rady dla młodej żony

7 lat temu
Dwie żony - starsza stażem i młodsza stażem - rozmawiają o tym jak sobie poradzić w temacie męża. Dowiesz się m.in.: czy seks się nudzi, czy w związkach się tyje, w którym roku są największe kryzysy, jak naprawiać mężczyznę i czy chrześcijaństwo...
Link 63min 23 52%

6. Duża różnica wieku

7 lat temu
Związki z dużą różnicą wieku.
Link 82min 2 40%

5. Czy mieszkać ze sobą przed ślubem?

7 lat temu
Kiedy para powinna zamieszkać razem? Jak najszybciej? Jak najpóźniej? Czy to niebezpieczne? Czy właśnie potrzebne?
Link 84min 5 31%

4. Czy jesteś dobrze wychowany seksualnie?

7 lat temu
O wychowaniu seksualnym, ewentualnie: wychowaniu do życia w rodzinie. Jak to wygląda w Polsce? A jak powinno? Czy w ogóle powinniśmy się o tym uczyć?
Link 93min 13 33%

3. Zazdrość - czy to normalne?

7 lat temu
Dużo o zazdrości. Różne są rodzaje, jak się okazuje. Wiadomo, że może być chora i wtedy jest destrukcyjna. Ale skąd się w ogóle bierze? Czy się cieszyć czy przejmować, że jest? Wyciszać ją czy zaakceptować?
Link 103min 5 33%

2. Miłość od pierwszego wejrzenia

7 lat temu
Może też być: miłość od pierwszego więzienia. Albo: miłość od pierwszego włożenia. Nasze doświadczenia z miłością, która przychodzi niespodziewanie i obala znienacka. Dużo telefonów, dużo doświadczeń, i ciekawie i strasznie i pouczająco.
Link 79min 3 41%

1. Po co nam związki?

7 lat temu
Bycie razem mało komu się udaje. Wiele ludzi mówi, że to więcej problemów niż to wszystko warte. Więc po co nam związki? Po co byś zajętym jak można być wolnym?
Link 88min 10 61%