Co Odwyk zrobił z ludźmi?

9 miesięcy temu

Maraton trwa

Zostało odcinki do końca.
32min

OdwykCamp w 2022 roku był w Kotlinie Kłodzkiej i był najbardziej pełen niewygód w historii. Ale mimo to przyjechało dużo ludzi i więcej niż kiedykolwiek dzieci. Zapytałem ich co Odwyk (który ma już sporo lat przecież) zrobił z ludźmi. Odpowiadali szczerze, luźno i bez presji.

A niektórzy nic nie odpowiadali, bo akurat ich nie było albo byli zagadani.

Dyskusja

Łukasz7
9 miesięcy temu

Kontynuując sondę, mnie odwyk najpierw odrzucił gdy uslyszałem ze do matki boskiej to się nie powinniśmy modlić, jako katolik no w pysk dostałem i na około dwa lata polazłem stąd, potem jakoś znowu zacząłem słuchać i odwyk zrobił to za co jestem bardzo wdzięczny czyli rozbił beton w mojej głowie oraz poszerzył horyzonty. Otworzył oczy na wiele spraw i myślę że dał pośrednio możliwość stworzenia osobistej relacj z Bogiem. Jestem człowiekiem który od dłuższego czasu boryka się z różnymi chwaściorami ale muszę to powiedzieć że oprócz cennych informacji odwyk daje nadzieję na lepsze jutro bo zmusza do przemyśleń co prowadzi do zmian. U mnie ten proces jest już dosyć rozmemłany ale myślę że uda mi się dojść do celu i będą tego dobre owoce. Pozdrawiam wszystkich odwyk campersów :)

Martin
9 miesięcy temu

Ha, dzięki za komentarz!

Właśnie, jak ktoś nie miał okazji się wypowiedzieć na OdwykCampie, to zapraszam żeby coś dorzucić tutaj.

Anna
8 miesięcy temu

A mi wyciągnął kij z dupy ;)

Podobne odcinki:

Bóg - wersja uproszczona 92

11 lat temu

35min

Znacie taką broszurkę "4 prawa duchowego życia"? Znacie takiego człowieka jak Sławomir Mrożek? O tym dziś będzie. O Bogu głośnym i Bogu uproszczonym.

Co jeszcze?