Dzień Kobiet: Kłótnia w związku, buduje czy niszczy?

4 miesiące temu

56min

Czy kłótnia w związku to oznaka miłości, czy jej braku? Czy unikać kłótni? Jak kłócić się mądrze i co w sytuacjach, gdy oboje macie rację? O tych i wielu innych kwestiach usłyszycie w tym odcinku! Możecie do nas pisać na: dominika@odwyk.com karolina@odwyk.com Zachęcamy was do odwiedzenia strony: https://www.odwyk.com/ #kobieta #mężczyzna #relacje

Dyskusja

Lukszmar
4 miesiące temu

Łooo, ale mądry odcinek. Nawet przykład ze źle umytym garnkiem pasuje xD. Od siebie dodam jedynie, że czasem też mam problem z zapanowaniem nad emocjami podczas kłótni i widzę, że wtedy te kłótnie (jak są zbyt emocjonalne i takie nieprzejżyste i mało konkretne) to idą w złym kierunku - w kierunku czystej gównoburzy z której chyba mało pozytywnego wynika (może oprócz tego że rozładujemy złe emocje, ale to ma swoją cenę). Tak, więc może kobiety bardziej, ale mężczyźni też mają z tym problem. Acha i warto też nauczyć przyznawać się do błędu i przepraszać (gdyby ktoś naprawdę z czymś przesadził).

Podobne odcinki:

Odwyk - początek

17 lat temu

18min

Nieszczególnie udany odcinek: miejscami mówię za szybko i za nerwowo, niespójnie, nielogicznie i mało sensownie - ale jednak jest - początek odwyku. Teraz będzie już tylko lepiej! Zapraszam za tydzień!

Co jeszcze?