Dzień Kobiet: Relacja matki z córką - wybór czy obowiązek?

5 miesięcy temu

51min

Czy relacja rodziców z dziećmi powinna wynikać z obowiązku, czy z wyboru? Jak wyglądają fazy relacji rodzic dziecko? Kiedy przestać dziecku pomagać i dać mu decydować o sobie? Jak odkrywać swoje dziecko i jak je wspierać? Jak sobie radzić z wyprowadzką dziecka? Jak sobie radzić z mamą, która nie chce budować relacji z córką? O tym wszystkim gadamy w tym bardzo treściwym i cennym odcinku! Dziękujemy Julia za podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami! Możecie do nas pisać na: dominika@odwyk.com karolina@odwyk.com Zachęcamy was do odwiedzenia strony: https://www.odwyk.com/ #kobieta #macierzyństwo #relacje

Dyskusja

Nikt nic nie powiedział. Jeszcze...

Podobne odcinki:

Odwyk na Ukrainie 3

2 tygodnie temu

37min

W lipcu 2023, w samym środku wojny z Rosją, Martin i słuchacze Odwyku pojechali na obóz językowy dla młodzieży na Ukrainie. Uczyliśmy angielskiego, prowadziliśmy warsztaty i robiliśmy co się da, żeby było wesoło. Czasem było też poważnie, ale poważnie było po to, żeby potem było jeszcze bardziej wesoło.

Zobaczcie relację z tych intensywnych dni na Ukrainie. Dla tych którzy słuchają Odwyku jako podcastu (dobry pomysł), polecam tym razem zrobić wyjątek i zobaczyć nagranie w wersji video na stronie www.odwyk.com.

Co jeszcze?