Dzień Kobiet: Komedia romantyczna czy rzeczywistość?

4 miesiące temu

40min

Rozmawiamy o romantyczności, o naszych błędach i o etapie przechodzenia z romantyczności do codzienności. Czy romantyczność jest objawem miłości, czy powinniśmy jej oczekiwać? Co zrobić, kiedy romantyczność się skończy, czy jest to problem? Czy komedie romantyczne mogą zepsuć dobry związek? Czy doceniasz to co posiadasz, czy może skupiasz się na tym czego ci brakuje? W tym odcinku szukamy odpowiedzi na te pytania, daj znać co myślisz? #romantyczność #kobieta #związek #dziewczyna #relacja #szczęście #podcast #rozwój #rozwójświadomości #rozwójduchowy #polishpodcast

Dyskusja

Lukszmar
4 miesiące temu

Bardzo dobry odcinek! Mądre i ciekawe rozmowy. Dzięki. Jakby co słucham sobie :-). Pozdrowienia dziewczyny!

Martin
4 miesiące temu

Heh, ale mnie obgadały.
Ale to jest, poważnie mówiąc, najlepszy odcinek Dnia Kobiet! Fajnie się słucha i miło, mądry jest jak pieron a jednocześnie luźny.

Niby to feministyczne, a jednocześnie nie agresywne, nie bojowe, i jakieś takie... zdrowe. Unikalny ten podcast jest, ja bym chciał, żeby się popularny bardziej zrobił.

Dominika Lechowicz
3 miesiące temu

Dzięki chłopaki za komentarze, miło się czyta!

Karola
3 miesiące temu

Martin, ty tu chyba będziesz często obgadany, ale w zdrowy i pożyteczny mam nadzieję sposób. Jak przesadzimy z "jawnością" to protestuj.

Podobne odcinki:

Czy Karol Wojtyła wiedział? 5

2 miesiące temu

69min

Sprawa reportażu "Franciszkańska 3" i reakcji Polaków po tym reportażu pokazała ważną, fundamentalną cechę człowieka. Jest to zjawisko, któremu podlega każdy, a bez zrozumienia tego zjawiska nie sposób ludzi zrozumieć i nie idzie z nimi się dogadać.

Jest to ten sam powód, dla którego ludzie dawno temu zabili Jezusa, ten sam powód dla którego dziś robią rzeczy irracjonalne, nieraz katastrofalne w skutkach i nie są w stanie z nich wyjść.

Na przykładzie Karola łatwiej to zaobserwować zrozumieć, więc skorzystajmy z sytuacji i nauczmy się czegoś o ludziach i o Biblii.

Co jeszcze?