M.S.Z.A. - przyślij nagranie!

M.S.Z.A. jest co niedzielę na żywo. Jeżeli to jesteś to pewnie już brałeś udział. Jeżeli nie, to najpierw przyjdź i zobacz o co chodzi i jak to wygląda.

Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia w niedzielę, to nagraj to i przyślij za pomocą formularza poniżej. Po prostu upuść plik w odpowiednie miejsce i poczekaj.

Najlepiej, żeby to było krótkie. 5 do 10 minut. 15 minut to absolutne maksimum. Może to być plik audio, ale lepsze video. Można nagrać zwyczajną komórką albo kamerą albo czymkolwiek. Plik musi być w formacie MP3, MP4, WMA, WMV, AVI, MOV albo 3GP i nie może być większy niż 256MB. Rozdzielczość (w pionie) nie za duża, 360 zupełnie wystarczy a 720 to maksimum.

Jeżeli okazało się, że twój plik jest za duży, to też nie problem. Użyj programu Handbrake i skonwertuj nim film do mniejszej rozdzielczości.

Pamiętaj, że ostatecznie najważniejsze jest to co powiesz. A co powiedzieć? To samo, co powiedziałbyś na spotkaniu na żywo. Coś, co wydaje ci się ważne albo ciekawe. Ale możesz zwyczajnie powiedzieć "cześć" albo podzielić się z innymi, że ci wesoło albo smutno. Możesz zaśpiewać piosenkę albo opowiedzieć wierszyk. Może to być nawet 10 sekund z pozdrowieniami. Bo im nas więcej tym lepiej. Wiemy, że nie jesteśmy sami. I najlepiej, żeby to miało jakiś związek z Bogiem. Może być luźny.

Pamiętaj - te nagrania nie będą potem nigdzie dostępne! Ludzie mogą je zobaczyć tylko raz w niedzielę, a potem ich nie ma.

M.S.Z.A. to generalnie spotkanie chrześcijan, ale postaraj się nie mówić kościelnym językiem ani robić dziwnych skrótów myślowych. Nie każdy zna Biblię tak jak ty i nie każdy jest z tego samego środowiska. Każdy za to może przyjść w niedzielę i posłuchać. Niech więc to będzie zrozumiałe dla wszystkich.

Z tego samego powodu unikaj też bluzgów, chyba że to faktycznie potrzebne i wskazane. Bo czasem jest. Ale wtedy na początku powiedz, że będzie mięcho, żeby można dzieciom i staruszkom zatkać uszy.

No to do roboty! Nagrywaj i wysyłaj. I przyjdź w niedzielę!
 

Żeby coś dodać, musisz się najpierw zalogować!

Odwyk.com

Odwyk to audycje o Biblii i Bogu, w których promujemy trzeźwe podejście, ludzki język i samodzielne myślenie.

Znajdziesz tu ponad 500 godzin odcinków na każdy temat.

Na blogu
Kontakt

Liberty Media Ltd (07572785)
85 Great Portland Street
W1W 7LT London, UK
Telefon: 123-966-300
Phone: +44 75 3303 2020
Email: