Wszystkie odcinki programu "Wieczorynka"

29. Był sobie człowiek, co nie miał dwóch zasad

8 lat temu
Dzisiaj nie było zasad. Ani kwasów. A historie mieliśmy o matematyce, problemach z rodzeństwem, dużym kroku i szybkim dochodzeniu. Ale nie takim, o jakim myślicie. UWAGA: Przerwa wakacyjna! Następna Wieczorynka na żywo będzie dopiero we wrześniu.
Link 47min 16%

28. Rozmowy niekontrolowane

8 lat temu
Dzisiaj zaczęło się bardzo wesoło, mimo, że wszyscy byli trzeźwi, a skończyło się smutno, bo kierowca też był trzeźwy.
Link 37min 9%

27. Co się działo na Slocie

8 lat temu
Dzisiejsza audycja została zdominowana przez problemy techniczne, pomyłki i Slot Art Festival. Agnieszka i Kacper opowiadają co się działo, jak się działo i ile siedziało (a ile stało). Historie nie tylko ze Slotu.
Link 57min 6%

26. Jak Martin uzdrowił wiolonczelistę

8 lat temu
Hasłem dzisiejszego odcinka jest łżenie jak pies. I to niech wystarczy za cały opis.
Link 41min 2 14%

25. Historie wyjątkowe

8 lat temu
Dzisiaj wydanie specjalne Wieczorynki: film, w którym wyjątkowe osoby opowiadają wyjątkowe historie. A jedna nawet pokazuje. Dla tej jednej historii polecam oglądanie z wideo.
Link 18min 6%

24. Konkurencja

8 lat temu
Dzisiejszy odcinek konkurował czasowo i nieco tematycznie z inną audycją w internecie, a poza tym było spokojnie. Mamy historię komputerową, o podróży w burzy i o tym, co można zabrać na pamiątkę z oczyszczalni ścieków.
Link 34min 6%

23. Audycja infantylna

8 lat temu
Dzisiaj odcinek nie dla dorosłych, bo zachowujemy się jakbyśmy mieli po 5 lat. Możecie w nim usłyszeć: Co zrobiłem, jak miałem 5 lat. Co wlicza się do oceny z egzaminu. O lodówce o nadzwyczajnych właściwościach. A także inny bezsensowny bełkot.
Link 24min 6%

22. Wolałbym małpeczkę

8 lat temu
Dzisiaj odcinek nie dla dzieci, bo historie są głównie alkoholowe. O zgłaszaniu pomocy technicznej problemu z pomocą techniczną, o kierowniku imprezy, zdjęciach na planie filmowym, o kluczu zamkniętym w pokoju, oraz o śpiewaniu polskich piosenek za...
Link 38min 6%

21. Jego Magnifigipkfighinagifikegiecencja

8 lat temu
Dzisiaj odcinek krótki, ale owocny historie. Armez opowiedział o przygodzie toaletowej, ja o przygodzie zakupowej przez internet, a Wojtek o przygodzie rektorskiej.
Link 21min 8%

20. To nie był beton!

8 lat temu
Dziś odcinek wyjątkowo długi i owocny w historie. O nagrywaniu pioruna, o wpadkach ślubnych, o chodzeniu po basenie, o chomiku i noclegu na rajdzie, a na koniec meta-historia na żywo!
Link 54min 5%

19. Bielizna

8 lat temu
W dzisiejszej wieczorynce były opowieści o bieliźnie. Jakieś inne też chyba były, ale zupełnie nie pamiętam o czym.
Link 29min 6 5%

18. Gdzie samochód ma silnik?

8 lat temu
Dzisiaj krótko, ale treściwie: historia o zablokowanym domofonie oraz historia o tym, jakie rzeczy mogą się pomylić przy zdawaniu na prawo jazdy.
Link 15min 2 4%

17. Nielegalny skręt

8 lat temu
Dzisiaj gadaliśmy o skręcie, którym zainteresowała się policja, o prototypie escape-roomu, oraz o śrubce innej niż wszystkie. Posłuchajcie...
Link 27min 4%

16. Współpraca

8 lat temu
Dzisiejszy odcinek, jak nazwa wskazuje, prowadziłem sam, sam opowiedziałem historię i sam podawałem numer telefonu.
Link 27min 6%

15. Bóg w bagażniku

8 lat temu
Dziś w Wieczorynce mnóstwo historii na różne tematy. Między innymi: o noszenu szafy, o tym, dlaczego dziecko płacze, kiedy dostanie nowy telefon, o listonoszu (który nie pukał, tylko dzwonił), o oddawaniu krwi przez pięciolatka, oraz historie...
Link 56min 6%

14. Historie spod psa

8 lat temu
W dzisiejszej Wieczorynce były historie o psie, który się zgubił, o psie, który przepowiedział, o psie, który ugryzł a potem zniknął, a na deser o kocie, który pojechał i o tym, jak Bóg uchronił przed kupnem złomu.
Link 39min 12%

13. Jak Martin uratował naszą klasę

8 lat temu
Dzisiejsza wieczorynka obfitowała w historie o kocie w PKP, skaczących obrączkach, drodze na mszę, best-selerze, nauce niemieckiego oraz ewangelizacjach.
Link 44min 28%

12. RPG w Oświęcimiu

8 lat temu
Dzisiaj możecie posłuchać o niezwykłych zdarzeniach okołopracowych, o trzech braciach z Gothica, zwiedzaniu Oświęcimia z mocnymi wrażeniami, oraz o cudach rowerowych, które mogą się przydarzyć także wam, więc lepiej posłuchajcie!
Link 56min 29%

11. Wirus w kablu

8 lat temu
Wycinek z życia męża i żony, spanikowany nadający, ściąganie na egzaminie strzeleckim, przygoda z gejem, zepsuta elektronika w służbie ludzkości, zawirusowane kable. A także co się dzieje, kiedy człowiek się topi - relacja z pierwszej ręki tylko w...
Link 39min 1 29%

10. Przygody z przygodami

8 lat temu
Tym razem było wyjątkowo przygodnie. Były historie o elektronice, która zaczyna działać bez powodu, o błądzeniu z atrakcjami, o kolacji z włoskimi rybakami, o jeżdżeniu rowerem po rzece i dużo innych.
Link 57min 1 24%

9. Wesołe historie pogrzebowe

8 lat temu
Na okazję śmierci i pogrzebu, historie, które niekoniecznie są smutne. Wśród nich usłyszycie opowieść o trudnych gazach małżeńskich oraz ostatni taniec nieboszczyka. Posłuchaj o zupełnie innej perspektywie patrzenia na śmierci i pogrzeby.
Link 52min 5 44%

8. Jak byłem debilem...

8 lat temu
Gawędy o debilach. Historie więzienne. Jak również anegdota o Cygance z przejmującym morałem, opowieść o tym, że wielkość ma znaczenie i niewesoła historia o tym, jak Martin zmarnował życie. Tylko w Wieczorynce!
Link 50min 4 40%

7. Jak byłem malutki...

8 lat temu
Skąd się biorą dzieci, anomalie czasowe w dzieciństwie, przygoda dziecięca ze spirytusem, najmniejszy pojazd w Alpach, terroryzm sankowy, modlitwa o przedłużenie (skuteczna) oraz trzymająca w napięciu historia o ucieczce przed córuchną. Jeżeli lubisz...
Link 47min 32%

6. Jak napadłem na pociąg

8 lat temu
Huberta opowieść o tym jak napadł na pociąg. Historia o prawie utopionym psie nad rzeczką. Niewiarygodny przypadek w Londynie. Oraz dwie historie o tym jak ten i ów zapoznał niejakiego Lechowicza.
Link 30min 2 28%

5. Jak trzech Sithów zdrowie straciło

8 lat temu
Kazik i tajemnica prawa jazdy. Historia spisku przeciwko Frondzie i Giertychowi. O trzech Sithach co tracą zdrowie. Bóg, kasa i pościg. Cudowne rozmnożenie mieszkań. Opowieści o psychopatach z autostopu.
Link 60min 8 44%

4. Księdzu nie pomożesz?

8 lat temu
Opowieści z morałem o randkach internetowych. Niezwykła acz smutna historia o tym jak Mazurzy księdzu pomagali. O tym jak Maćkowi Bóg maturę uratował. Księża życia Kazika. Gawęda o rozmowie kwalifikacyjnej, która za dobrze poszła.
Link 63min 7 52%

3. Niemcy mają żółte kości

8 lat temu
Baśń o niezapłaconym honorarium, klechdy o radiu Maryja i Arce Noego, tajemnica ciemnego bunkra, opowieść o dzwonku wuja, legendy o Polce co się Niemcowi nie dała, przypowieść o pijącym ministrancie oraz podanie o papierosach bożych.
Link 56min 2 46%

2. Śmierć przez zanurzenie

8 lat temu
Przypowieść o wdepnięciu. Legenda o zderzeniu. Dwie opowieści o chrzcie.. Oraz: baśń o nieopanowaniu języka. To są historie w pierwszym odcinku Wieczorynek. Opowiedz swoją za tydzień!
Link 49min 32 58%

1. Zapraszamy na wieczorynkę

8 lat temu
Historie, bajdy, legendy, opowieści. Z życia i z wyobraźni. W większości prawdziwe. Co tydzień, na żywo, wieczorem o dwudziestej. Przyjdź i opowiedz swoją historię!
Link 44 sek 32%