Miłość jest jak seks

17 lat temu

Maraton trwa

Zostało odcinki do końca.
25min

Ten odcinek to taki odwyk od dysput nad znaczeniami słów. Będzie o miłości. Jak zwykle z punktu widzenia Biblii i jak zwykle z punktu widzenia mojego osobistego. A o miłości z punktu widzenia twojego, przeczytamy w komentarzach, które zostawisz, mam nadzieję. Napisz, co myślisz: www.odwyk.com

Dyskusja

Inga PIRS, Bordeaux
14 lat temu

MOTTO: SEKS, to: biologiczna energia !!
__PODPOWIEDŹ:

SEKS.1.
WIKIPEDIA:
W znaczeniu ogólnym seks (łac. sexus płeć) oznacza całość życia erotycznego człowieka, w znaczeniu węższym zachowania seksualne, a potocznie stosunek płciowy. Z tym tematem związana jest kategoria: Zachowania seksualne. Oprócz pełnych stosunków płciowych, ludzi (a także niektóre gatunki zwierząt) cechuje też wiele innych zachowań seksualnych. Zaliczają się do nich flirtowanie, uwodzenie (czyli zachowania i działania mające na celu zainteresowanie sobą potencjalnego partnera seksualnego), petting (czyli pieszczenie narządów płciowych lub innych stref erogennych partnera, które może doprowadzić do orgazmu, ale z wyłączeniem immisji członka do pochwy), masturbacja – autoerotyzm (czyli doprowadzanie się do orgazmu bez fizycznej aktywności innej osoby). Zachowania seksualne mogą zachodzić przy kontakcie dwóch osób płci przeciwnej (zob. heteroseksualizm) lub tej samej (zob. homoseksualizm), a także większej liczby osób (seks grupowy).

IRL KRAKÓW.
Kumulację naturalnej energii seksualnej UZYSKUJEMY zwiększając znacznie spożycie tzw. __GLUKOZY naturalnej.
Nasz organizm odzyskuje tj. pozyskuje tę energię z: RYŻU, z wszystkich KASZ, z warzyw STRĄCZKOWYCH, a więc z fasoli, grochu oraz z soczewicy, również ze wszystkich OWOCÓW
i pozostałych warzyw. Największą jednak KONCENTRACJĘ uzyskujemy w strukturze żywieniowej jaką stanowi: CHLEB typu KR-IRL, również tzw. Chleb na OSTEOPOROZĘ. Przygotowanie takich produktów realizuje się poprzez gotowanie, a następnie pieczenie. To tworzy bezsprzecznie produkt silnie energetyczny Tzw. koncentrat glukozowy !! Wobec tego w seksie powinien być produktem jednoznacznie ZALECANYm. Ostanie słowo, co oczywiste należy zawsze do naszego lekarza rodzinnego.

PUENTA: SEKS; z energetycznymi tzw. NISKIMI węglowodanami, to tak !!

Nieprawdy biologiczne oraz puste frazesy o RYŻU, KASZY i nie tylko o RYŻU, rozpowszechniają jedynie SPECE od tzw. Indeksu Glikemicznego, a to dlatego, że nic nie badali, nie znają glukometru, również nie czytali książek ze szkoły podstawowej (biologia 4 klasa) czyli plotą i plotą, wydając książę za książką o tym Indeksie Glikemicznym. Kłamią. OMIŃ !!
Przecież do Nich nie możesz zadzwonić, bo nie ma gdzie. Nie masz kogo zapytać, o te wpisy w Internecie, dziesiątki sprzecznych ze sobą tabel, dlaczego ? To proste uciekają przed prawdą bo mówią kłamstwa, oszczerstwa i Ich nigdzie nie ma. Do krakowskiego IRL KRAKÓW, zawsze możesz zadzwonić bo są to żywi, realni naukowcy nie poddani żadnym NAUKOWYM REŻIMOM czyli lekko, łatwo mówią PRAWDY BIOLOGICZNE, które zbadali. Warto !!

Zobacz też:
__Książka; _pt._______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.
Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione.
__Skrót adresu strony w Internecie_______: MAGDALIRL
__ADRES_______: www.magdalirl.com.pl

Pozdrawiam Ciebie i WSZYSTKICH

Kris
14 lat temu

Spoko koczowisko !!!!!!

Szałot
13 lat temu
Agnieszka
13 lat temu

Powiem tak,przestraszyłam się gdy usłyszałam nawijkę o tym,że gdy ojciec kocha dziecko to je bije:)Polecam dokształcenie się jeśli chodzi o psychikę dorastającego dziecka,pójście na jakiś dobry wykład z rozwojówki dziecięcej, przeczytanie paru książek,sprawdzeniu czy aktualni przestępcy byli w dzieciństwie bici czy może wszystko im było wolno.Statystyki mówią same za siebie:)Wpienia mnie do czerwoności..niewiedza ludzka na temat dzieciaków i jawnego wyrządzania im krzywdy.Odcinka niestety po usłyszeniu opinii prowadzącego nie byłam w stanie posłuchać do końca mimo tego,że uważam gościa w miarę rozgarniętego jeśli chodzi o kościoły,religię czy biblię ale na pewno niekoniecznie dzieci i to jak należy je wychowywać:)I a propos nie ma czegoś takiego jak bezstresowe wychowanie,przykro mi proszę szanownego Gościa:) Rodzic ma nie kumplować się z dzieckiem a uczyć go co jest dobrem a co zlem. Na pewno nie poprzez pranie pasem za zrobienie czegoś co jest nie OK.A zachowanie gimnazjalistów nie jest wynikiem tego,że rodzice nie biją dzieciaków bo biją:)
Czytać Panie MARTINIE!CZYTAĆ! i nie pleść bzdur.

krysia1
11 lat temu

do agnieszka: przeciez tu nie chodzi o to, ze Bog Ojciec daje klapsa fizycznego, ale nas uczy poprzez rózne doświadczenia, bysmy zmeniali sie na Jego obraz.Dziecku, jesli jest nieposłuszne, tez trzeba dac kare, np. zabronienie ogladnaia tv. nie chodzi o bicie.

kubik zimnej wody brutto
8 lat temu

W kontekście miłości jak interpretować 1 List do Koryntian 13,13: Tak więc trwają wiara nadzieja miłość te trzy z nich zaś największa jest miłość." Dlaczego miłość, którą mamy wyrażać czynami, a nie wiara, przez którą mamy być zbawieni?

c.s.levis
6 lat temu

Minęło 10 lat, likwidują gimnazja ale jakoś świat działa.

Co jeszcze?