Godzinki: Piekło i szczepionki

9 lat temu

Maraton trwa

Zostało odcinki do końca.
73min

Są ludzie którzy mówią, że ich życie to piekło. Jak im można pomóc?

Dyskusja

Ella
9 lat temu

Tak mi się kojarzy, że życie to piekło, jak ludzie się nie kochają, tylko ze sobą bez przerwy kłócą. Bo jeśli się kochają, to nie ma takiego nieszczęścia, które jest w stanie zrobić z ich życia piekło.

Czarnobrody
9 lat temu

Ehhh... a ja nie mam z kim się kochać... Przez co Cejrowski ręki mi nie poda choć nie jestem gejem. Łatwiej sprzedać mi kobiecie zabytkowy traktor rozebrany na części niż ją rozebrać. Przyszło mi do głowy, że oprócz rozbierania to fajnie byłoby pogadać o rzeczach, które mnie interesują czyli zarabianiu kasy, podatkach, nowych represjach, emigracji, biznesie itd. ale nie poznałem nigdy babki z którą mógłbym o czymś takim pogadać, szału nie ma. Nadal nie mam się z kim kochać. Babki się rozbierają, teoretycznie fajnie, idę sobie drogą i widzę zajebiste plecy, klatkę piersiową i w miarę nogi, ale patrzę na ramiona i one przypominają mi niedożywionego kurczaka. Zastanawiałem się jak ona potrafi nimi manipulować i czy nie ma ograniczenia do 3 kg. Widzę drugą, znów kurczak, trzecia i czwarta to samo. Włączyłem kiedyś film o kulturystach i jak taki facet napinał mięśnie w nodze, to robiłem się głodny i w myślach już ciąłem, soliłem, czekałem kilka dni i wędziłem i co chwilę się budziłem z kanibalizmu. i znów nie mam się z kim kochać.

Polska przypomina piekło. The Screwtape trochę daje do myślenia, gdzie alegorią diabła i piekła jest urzędnik i biurokracja. Nadal nie mam się z kim kochać.

Mariusz55
9 lat temu

Szkoda że już cię nie widać Martin inaczej się wtedy słucha.

Czarnobrody
9 lat temu

Tak przyszło mi do głowy, że jak komentarze o kochaniu się, to Martin na wizji mógłby zademonstrować co nieco ze swojego repertuaru, a on same audio leci. Wie to kto co on tam wyprawia? więc raczej wizji nie będzie...

Chciecuwierzyc
8 lat temu

Pieklo,jak maz bije zone,pieklo,jak ojciec przepija wszystkie pieniadze przeznaczone na zycie i dzieci chodza glodne,pieklo jak ktos ciagle choruje i pol zycia spedza w szpitalach,pieklo jak ludziom zywiol zabral caly majatek i nie maja gdzie mieszkac,pieklo jak dzieci laza po ulicach i zebrza lub grzebia w smieciach zeby moc cos zjesc(sa takie miejsca,nie w Polsce),prostytucja dzieci z tego samego powodu(tez nie w Polsce) i milion innych a wy nie wiecie no cvzym gadac

Co jeszcze?